Kurumsal

Kurumsal Anasayfa > Kurumsal

HAKKIMIZDA

    Her zaman en mükemmele ulaşmayı hedefleyen Gön Metal üretiminden satışa ve satış sonrasına tüm aşamalara kalite prensibinden asla taviz vermeden üretimine devam ederken 2004 yılında endüstriyel alanda başlayan üretim serüveni günümüze kadar istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.
    
Gön Metal Konya merkezde bulunan organize sanayi bölgesinde teknolojinin sunduğu gelişmeleri yakından takip ederek kendi sistemine entegre ederek ARGE departmanı ürünlerle ilgili ortaya çıkabilecek problemleri en aza indirecek testleri başarı ile gerçekleştirerek her zaman kullanıcı
deneyimli yenilikleri geliştirmesi ilke edinmiştir.

Misyonumuz

    Şirketimizin sürekliliği ve gelişimi için kurumsal yaklaşımın önemine inanıyoruz. Müşterilerimizden gelen bildirim ve talepler doğrultusunda sürekli gelişim ve sürekli ilerleme felsefemizle her biri ailemizin bir üyesi olarak gördüğümüz makinalarımızı çalışanlarımızı ve kendimizi geliştiriyor ve genişletiyoruz. Tabiki tüm bu çabaların temel amacı yüksek verimli gön metal makinaları kullanan müşterilerimizin geleceklerini şekillendirme süreçlerini desteklemek ve uzun süreli iş birlikteliğimizi sağlamaktadır.

Vizyonumuz

    Sürekli büyüyen ve gelişen dünya pazarında en güvenilir lider marka olmak hizmet kalitesi ile müşterilerinin ilk tercihi olarak sürdürülebilirlik sağlamaktır. Müşterilerimizin başarısı için güvenli yüksek kaliteli takım tezgahlarını müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Değişim hayatın her anında kaçınılmazdır. Öncelikle kendimizi çalıştığımız herkesi ve hayatı değiştirmek Gön Metal'in vizyonunu oluşturmaktadır.
    Gön Metal her geçen gün yenilikçi ürünlerle ve gelişen ürün gamıyla bu başarısını artırarak devam ettirmektedir.